32.5 C
Tirana
E enjte, 30 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hajatin

Etiketim: Hajatin

Besa Kokëdhima për Ronela Hajatin: Është një artiste ekstravagante dhe energjike, mos i bullizoni…

Besa Kokëdhima për Ronela Hajatin: Është një artiste ekstravagante dhe energjike,...

0
Ronela Hajati ka qenë përfaqësuesja e këtij viti në Eurovision 2022 me këngën "Sekret".Ajo performoi në natën e parë gjysmëfinale, ndërkohë që nuk arriti...

Ky është reagimi i foshnjës kur dëgjon Ronela Hajatin

0
Zëri i Ronelës ndryshon dispononim e foshnjës. Ronela Hajati ka publikuar një video shumë të ëmbël në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet ndryshimi...

Young Zerka pranon lidhjen me Ronela Hajatin

0
Më në fund Young Zerka pranon gjithçka. Ka muaj që flitet se Young Zerka dhe Ronela Hajati janë në një lidhje dashurie, por çifti kishin...

I lidhur me Ronela Hajatin? Yong Zerka tregon emrin e shpirtit...

0
Prej kohësh flitet se këngëtari Yong Zerka dhe Ronela Hajati janë të lidhur bashkë. Mirëpo krahas këtyre zërave janë shtuar dyshimet se dy artistët janë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS