Ky është reagimi i foshnjës kur dëgjon Ronela Hajatin

0
125
blank
Gjigandi

Zëri i Ronelës ndryshon dispononim e foshnjës.

Ronela Hajati ka publikuar një video shumë të ëmbël në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet ndryshimi i disponimit të një foshnje brenda pak sekondave.

Në videon e ndarë shohim një bebe duke qarë, dhe disponimi i tij ndryshon brenda pak sekondave po sa dëgjon zërin e këngëtares.

Këngët e Ronelës ‘ilaç’ edhe për fëmijët.

Kënga e fundit e publikuar nga Ronela është ‘Lage’ e cila padyshim është një nga hitet e kësaj vere duke arritur mbi gjashtë milionë klikime në Youtube.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Omg i had to post this cute pie… 😂 ❤️

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on Nov 24, 2019 at 9:48am PST

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu