1.5 C
Tirana
E martë, 29 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Zerka

Etiketim: Zerka

Argjentina Ramosaj konfirmon bashkëpunimin me Young Zerka

0
Këngëtarja e njohur, Argjentina Ramosaj, për një kohë të gjatë nuk ka qenë aktive në industrinë muzikore. Përkundër kësaj, ajo nuk i ka lënë anash...

“Pa gajle”, thonë Young Zerka dhe Fifi në këngën e re

0
Një tjetër duet është publikuar në estradë. Fifi dhe Young Zerka u bënë bashkë për një projekt muzikor, titulli i të cilit është “Pa gajle”. Tekstin...

Fifi dhe Young Zerka xhirojnë skenat e reja të klipit

0
Fifi dhe Zerka po vijnë me këngë të re. Fifi dhe Young Zerka kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor, i cili pritet të...

Ronela Hajati pranon ndarjen nga Young Zerka: Tani jam beqare

0
Këngëtarja shqiptare, Ronela Hajati, ka folur për jetën e saj profesionale dhe atë private. Këngëtarja është përfolur për lidhjen e saj me këngëtarin Young Zerkën,...

Ronela Hajati konfirmon ndarjen nga Young Zerka

0
Dyshja nuk ishin para së bashku për një kohë të gjatë. Ronela Hajati ka qenë e ftuar në emisionin ‘Në kurthin e Piter Pan’  ku...

Edhe Young Zerka me koncert nga shtëpia

0
Young Zerka ndjek shembullin e kolegëve. Young Zerka ashtu si shumë prej artistëve të tjerë, ka paralajmëruar koncert nga shtëpia. Së fundi, koncerte të tilla kanë...

Young Zerka pranon lidhjen me Ronela Hajatin

0
Më në fund Young Zerka pranon gjithçka. Ka muaj që flitet se Young Zerka dhe Ronela Hajati janë në një lidhje dashurie, por çifti kishin...

Më shpejt seç e prisni, mësoni kur Young Zerka do të...

0
Ashtu siç është paralajmëruar edhe më herët këngëtari i njohur shqiptar, Young Zerka në datë 29 nëntor, si dhuratë për festat  do të publikojë albumin...

Çfarë e ke Ronelën? Young Zerka jep përgjigjen e papritur

0
Ata të dy janë vënë shpesh herë në vëmendje të medias për marrëdhënien e tyre të cilën asnjëri nuk e ka konfirmuar. E kemi...

I lidhur me Ronela Hajatin? Yong Zerka tregon emrin e shpirtit...

0
Prej kohësh flitet se këngëtari Yong Zerka dhe Ronela Hajati janë të lidhur bashkë. Mirëpo krahas këtyre zërave janë shtuar dyshimet se dy artistët janë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS