Visar Rama ka publikuar “A ske frikë nga Zoti”

0
16
Gjigandi

Besoj se e keni dëgjuar projektin më të ri muzikor “A ske frikë nga Zoti” ardhur nga artisti Visar Rama, e nëse ende duhet ta dëgjoni patjetër.

Këngëtari është nga Kosova por jeton në Gjermani ku është mjaft aktiv atje nëpër mbrëmje muzikore sidomos në “Leotrimi Bar” në Düsseldorf ndërsa ai vjen nga një familje me traditë artin dhe muzikën pasi është nipi i këngëtarit të njohur Gazmend Rama ndërsa vetë Visari ka 22 vite që këndon.BS

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu