Ballina Etiketimet Frikë

Etiketim: frikë

Frikë nga rrudhat? Mosha e duhur për të bërë ndërhyrje

0
Nëse të ka filluar paniku i rrudhave dhe do të dish kur është mosha e duhur për të filluar botoksin, këtë herë flasin mjekët. Botoksi...

“I hyra detit me këmbë”/ A ka frikë Olta nga nominimi...

0
Sipas rregullave të theksuara në zarfin që dërgoi “Vëllai i Madh” në shtëpi për lojën me litar, banorët që hiqnin dorë nga loja, duke...

U diagnostikua me kancer, aktorja e njohur bën deklaratën prekëse: Nuk...

0
Jane Fonda ka folur hapur për jetën e saj mes problemeve shëndetësore. Ish- aktorja u diagnostikua me limfomën jo-Hodgkin, një lloj kanceri që fillon...

E kishin frikë të gjithë! Mafiozi shqiptar që bëri kërdinë në...

0
Mafiozi shqiptar, Esmin Ferhati ose i njohur ndryshe si Esko është 30-vjeçari që ka kryer një sërë krimesh në Athinë, grabitje, rrëmbime dhe trafikimi...

“Kisha frikë se do më linte”, gruaja e Shefki Kurtit bën...

0
Vrasja makabre e 71-vjeçarit shqiptar Shefki Kurti nga bashkëshortja e tij, ka tronditur opinionin publik në Itali. Nadire Kurti, ka rrëfyer se e ka vrarë...

Pse disa prej nesh kanë frikë të shkojnë në pushime?

0
Ka një paradoks rreth çështjes së pushimeve. Të gjithë e dimë se është e rëndësishme të largohemi periodikisht nga zyra. Koha larg punës ju jep...

Rama ikën nga Kuvendi/ “Nuk përmbahet” Berisha: Bastard! Ke frikë sa...

0
Kreu i PD-së, Sali Berisha e ka cilësuar një bastard Edi Ramën këtë të enjte në Kuvend, pasi sipas tij ai ka krijuar borde...

“Infermirët nuk ikin për pagë”/ Deklarata e bujshme e Rakacollit, reagon...

0
  Shoqata e Infermierëve të Shqipërisë ka reaguar në lidhje me deklaratën e zv.ministres e Shëndetësisë, Mira Rakacolli, e cila në Komisionin e Ligjeve tha...

Vrasja në Bathore/ Frikë nga një hakmarrje e mundshme, policë të...

0
Prej ditës së djeshme policia e shtetit vijon të mbajë nën monitorim vendin e ngjarjes në Bathore, ku Agron Tanushi  vrau me armë zjarri...

Dua Lipa tregon se ka pasur një frikë të madhe gjatë...

0
Dua Lipa ka zbuluar se është përballur me frikë gjatë realizimit të albumit të saj të ri gjatë pandemisë Covid-19. 24 vjeqarja ka folur për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24