Valza Zhegrova në studio për projektin e ri

0
77
blank
Gjigandi

Valza Zhegrova ka filluar punimet për një këngë të re.

Valza Zhegrova është emër i ri në estradën shqiptare, por këngëtarja simpatike ka arritur të marr pëlqimin e publikut me talentin e saj.

Para pak minutave ajo njoftoi publikun me anë të një postimi se ka filluar punimet për një këngë të re, motra e futbollistit kosovar Edon Zhegrovës ka shihet në studio muzikore dhe ka etiketuar producentin e tij Mixey.

Kujtojmë se kënga e fundit nga Valza është në bashkëpunim me Don Phenom, projekt ky i mjaft i pëlqyer nga publiku shqiptar. 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu