Vajza e Lutfi Hazirit provokon nga shtrati, por ky detaj merr vëmendjen

0
24

Lotina Haziri nuk është  një emër i panjohur në mediat rozë.

Vajza e politikanit Lutfi Haziri, rrëmben vazhdimisht vëmendjen me postimet provokuese që bën.

Zeshkania seksi është një femër e bukur dhe me linja tejet seksi, ndërsa shpesh herë komentohet edhe për jetën e saj private.

Por, janë imazhet e ndryshme që ajo sjell të cilat pothuajse çdo herë bëjnë lajme, ashtu siç ishte një postim i radhës nga ajo.

Vajza e të parit të Gjilanit këtë herë ka pozuar nga shtrati, teksa duket tejet atraktive, por ishte dhe një detaj tjetër që nuk i iku syrit të publikut, Lotina duket se mban në dhomën e saj ‘Sony Playstation’, për të mbytur kohën kur nuk i rrihet.

Gjigandi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu