fbpx
22 C
Tirana
Thursday, April 9, 2020
Ballina Etiketimet Vajza

Etiketim: vajza

Shokon 38 vjeçarja: Burri dhe vajza ime më panë të zhveshur...

0
Një grua 38 vjeçare ka rrëfyer për The Sun se është puthur me një grua lesbike dhe burri dhe vajza e saj e kanë...

Shkon 38 vjeçarja: Burri dhe vajza ime më panë të zhveshur...

0
Një grua 38 vjeçare ka rrëfyer për The Sun se është puthur me një grua lesbike dhe burri dhe vajza e saj e kanë...

Bëmë mama të të ngjajë! Vajza 3 vjeçare e Aurela Gaçes...

0
Nuk thonë kot që muzika është në gjak në një familje artistësh. E nga kjo nuk bën përjashtim as vajza e vogël e Aurela...

Kini pak durim, vajza: Ja në ç’moshë do të vijnë orgazmat...

0
Nëse ndjeni vështirësi në arritjen e orgazmës, nuk jeni të vetmet. Një në tre 3 gra has probleme për të arritur kënaqësinë seksuale, ndërsa...

Gazetari rrëfen tmerrin: Klerikët në Irak thonë se seksi me vajza...

0
Sesioni në arabisht i BBC ka kryer një investigim të frikshëm që tregon sesi klerikët fetar në Irak, shfrytëzojnë për qëllime prostitucioni vajza të...

E mbani mend “Shamikuqen“? Kjo është vajza e saj yll!

0
Ata që e kanë parë filmin “Shamikuqja“, zor se arrijnë ta shkulin nga kujtesa fytyrën e  bukur të Turkan Soray, që interpretonte rolin e...

Vajza sheh nënën 18 muaj pas vdekjes

0
Një grua thotë se nuk mund t’i besonte syve pasi pa të ëmën në Google Street View, 18 muaj pasi ishte ndarë nga jeta. Denise...

Albana, vajza e diasporës që nuk di të ndalet, sot me...

0
Pas publikimit të këngës hit me videoklip “Sa mirë ta bona”, këngëtarja e njohur shqiptare që jeton në Zvicër Albana Azizi, do të publikojë...

Vajza që i mori zemrën Justin Bieberit, paraqitet në këtë mënyrë

0
Hailey Bieber është një modele amerikane e cila është mjaft e suksesshme edhe si personazh televiziv. 22 vjeçarja në vitin 2018 është martuar me yllin...

Studim: Baballarët që kanë vajza jetojnë më gjatë

0
Përveç të gjitha gëzimeve që vajzat i sjellin në këtë botë, ato duket se ua shtojnë edhe disa vite jetë baballarëve. Sipas një studimi, baballarët...