Tyga frymëzohet nga skena e Capital T? Përgjigja e tij i la të gjithë pa fjalë

0
33
Gjigandi

“Mendjet e mëdha mendojnë njësoj”, kjo ishte përgjigja që i ktheu Tyga reperit shqiptar Capital T për skenën e ngjashme.

Ngjashmëria mes “Time Capsule” dhe skenës së madhe të koncertit që mbajti Tyga dhe kjo rastësi mund të ketë ndodhur për shkak të shkronjës së parë në emrin e reperëve.

Capital T bëri një postim në Instagram ku i thoshte Tygës se nuk ka asgjë të inspirohet nga ai. Dhe nuk vonoi përgjigje.

“Nuk e kam parë kurrë skenën tënde. Mendjet e mëdha mendojnë njësoj”, komentoi reperi me famë ndërkombëtare.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

What do you guys think 🤔 @tyga 😝😝😝😝 #TimeCapsule effect

A post shared by Capital T (@truekapo) on Oct 26, 2019 at 6:38am PDT

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu