0 C
Tirana
E enjte, 26 Nëntor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Capital

Etiketim: Capital

“C’est La Vie”, Capital T publikon sot këngën e re

0
pital T është njëri ndër rep-artistët më të dashur në estradën shqiptare, i cili përçon mjaft energji pozitive. Ai është aktiv në rrjete sociale, duke...

Zbulohet e dashura e reperit Capital T

0
Është një prej personazheve më të komentuara të show bizit shqiptar dhe gjithçka që ai bën, përbën lajm për mediat rozë. Por sa i përket...

“Ska virus”, Capital T mbledh qindra persona në një koncert në...

0
Capital T ka mbajtur një koncert dje në Shqipëri. Capital T dhe disa artistët të tjerë shqiptarë kanë filluar mbajtjen e koncerteve në ambiente të...

Bes Kallaku fotografohet krah Capital T, ka disa fjalë për të

0
Bes Kallaku ka disa fjalë pranë fotos me Capital T. Bes Kallaku kohën e fundit ka qenë shumë aktiv në muzikë, ani pse profesion e...

Pse Capital T nuk bashkëpunoi me femra në album?

0
“Skulpturë” quhet albumi pjesa e parë e të cilit u publikua javë më parë. Në mesin e disa bashkëpunimeve brenda tij, nuk ka me femra. Pikërisht...

Capital T ka një dilemë për këngën e re

0
Capital T mendon se po e tepron me hite. Capital T është shumë aktiv me projekte të reja muzikore gjatë kësaj periudhe, ku solli disa...

Sekreti i transformimit të Capital T, mënyra që reperi mbipeshë përdori...

0
Më datë 1 korrik, Trim Ademi, i njohur si Capital T, publikoi albumin me titull “Skulpturë”, një emër që duket se ia ka bërë...

Capital T sjell projektin “Money” në duet me reperin britanik, Jay...

0
Capital T publikoi këngën e dytë të albumit “Skulpturë”. Capital T këto ditë ka filluar publikimin e këngëve të albumi të tij të ri me...

Capital T nuk di të ndalet, shpenzon shumën marramendëse për një...

0
Ai është padyshim një nga emrat më në zë të muzikës shqiptare, i cili ka korrur një sukses goxha të madh. Është fjala për...

Capital T 12 mijë euro veç orën e dorës

0
Nuk është se u lavdërua ndonjëherë për jetë superluksoze. Por të tillë, Capital T e bën jetën, e sidomos për aksesorët që ai i do...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS