Sinan Vllasaliu publikon dy këngë të reja

0
122
Gjigandi

Sinan Vllasaliu ka publikuar dy projekte të reja muzikore.

Në kuadër të projekteve të fundvitit, artistët tanë kanë realizuar shumë duete e single.

Një prej tyre është edhe Sinan Vllasaliu, i cili ka publikuar këngët me titull “Anulohet dasma” dhe “Boom”.

Këto dy këngë janë me tekst dhe muzikë të Ilir Beranit, i orkestroi Virusi, ndërsa videot ua punoi Max Production.

Lexo edhe:  Të gjitha vlerat ushqimore të hithit

Më poshtë mund t’i dëgjoni dy këngët e reja nga Sinan Vllasaliu, i cili për vite me radhë vazhdon t’i qëndrojë besnik skenës muzikore. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu