Shkurte Gashi demanton lajmin se po dhuron një iPhone 11

0
113
Gjigandi

Shkurte Gashi ka mohuar lajmin se po dhuron një iPhone 11.

Shkurte Gashi është emër shumë i dashur për publikun dhe njëherësh goxha e ndjekur në rrjete sociale.

Por, ka raste kur janë hapur llogari në Facebook dhe Instagram në emër të saj, e që edhe mund të keqpërdoren për gjëra të ndryshme.

Një faqe e hapur në Facebook në emër të Shkurtës, njoftoi se këngëtarja po dhuron iPhone 11, nëse i plotësojnë disa kushte.

Lexo edhe:  Gaz Paja bëhet baba për herë të parë, Ira sjell në jetë djalin

Por, përmes një postimi në InstaStory, ajo ka reaguar duke mohuar këtë lajm, duke thënë se kjo faqe menaxhohet nga ajo.

“Reagim: Fansat të dashur, ky informacion dhe kjo faqe është e rrejshme, andaj ju lus që mos të bini pre e njerëzve të pandërgjegjshëm. Me respekt, Shkurte Gashi”, ka shkruar Shkurta.

Ajo po ashtu postoi një foto të faqes zyrtare të saj, duke thënë “E vetmja faqe zyrtare e imja është kjo”.

Image

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu