fbpx
33 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet IPhone

Etiketim: iPhone

“E premtja dhe e hëna pushim për të gjithë shqiptarët do...

0
Ish-ministri socialist i Financave, Arben Malaj, i del në krahë deputetit Ilir Beqja dhe propozimit të bërë prej tij nga salla e Kuvendit për...

Goditi me grushte pas një debati drejtorin e bankës, arrestohet 52-vjeçari...

0
Një 52-vjeçar në Berat është arrestuar nga policia pasi në nerva e sipër ka goditur me grushte drejtorin e një banke. Fillimisht 52-vjeçari me...

Përfitonin para duke mashtruar në emër të një shoqërie kreditore, arrestohen...

0
Autoritetet në Berat kanë arrestuar 2 persona në vijim të operacionit “Kredia”, duke çuar kështu në 8 numrin e të proceduarve dhe të arrestuarve...

“Disa kolegë u verbuan nga pushteti”, mjeku Dritan Kalo: Keqardhje! Mllefet...

0
Përmes një postimi në Facebook, mjeku Tritan Kalo, ka përcjellë një mesazh për kolegët e tyre për të cilët shprehet se e kanë harruar...

BE jep 15 mln euro grante për bizneset e goditura nga...

0
Bashkimi Evropian i ka dhënë 15 milionë euro grante Shqipërisë dhe vendeve të tjera të Ballkanit Perëndimor për të luftuar koronavirusin. Përmes një mesazhi...

“Zanafilla është diku tjetër”, psikologia flet për vetëflijimin e Zhaneta Petros...

0
Psikologet jane te shqetesuar ne lidhje me ngjarjen e rende te ndodhur ne Kombinat ku nena u veteflijua me vajzen me qellim per tu...

“Na ka zhytur në borxhe”, ish-deputeti akuza të forta Ramës: Në...

0
Përparim Spahiu, ish-deputet nga radhët e LSI-së, ka ngritur akuza të forta kundër kryeministrit Edi Rama, teksa shprehet se në kulmin e krizës financiare...

Blerta Josifi po mbahet në psikiatri/ Vajza vuan nga psikoza e...

0
Blerta Josifi, e mbijetuara e vetme e ngjarjes në Kombinat është shtruar në pavijonin e grave në Urgjencën e Spitalit Psikiatrik nr. 5 në...

Autobusët nisin punën, nuk lejohen pasagjerët pa maska

0
Policia Bashkiake ka nisur monitorimin në të gjitha stacionet e autobusëve të protokollit të sigurisë, si nga ana e operatorëve, ashtu edhe udhëtarëve. Gentian...

Detaje/ Mjeku në Pukë i infektua me COVID nga kolegia që...

0
Dalin detaje të reja nga vdekja e mjekut të dytë me COVID-19, Hysni Shkjau. Mësohet se Shkjau u infektua nga infermierja e qendrës shëndetësore...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS