Ballina Etiketimet Lajmin

Etiketim: lajmin

Ministrja Kushi jep lajmin e mirë për pedagogët: Rritja e pagave...

0
Ministrja e Arsimit Evis Kushi ka dhënë sot lajmin se ndryshe nga sa ishte planifikuar rritja e pagave për pedagogët nis që këtë vit,...

Eleni Foureira konfirmon lajmin e shtatzënisë me fotot në shtrat krah...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare Eleni Foureira është një këngëtare gjithnjë në qendër të vëmendjes. Së fundmi, ajo ka ndarë një postim në rrjetin social...

Varhelyi jep lajmin e mirë: Hapja e negociatave me Shqipërinë dhe...

0
Nga Erisa Zykaj Gjatë konferencës për shtyp lidhur me rekomandimin e Komisionit Europian për dhënien e statusit të vendit kandidat Ukrainës, Gjeorgjisë dhe Moldavisë, komisioneri...

Si e mori lajmin se është kandidat për president të Shqipërisë,...

0
Kandidati i Partisë Socialiste për president të Shqipërisë thotë se lajmi për të qenë në krye të shtetit për pesë vitet e ardhshme ishte...

“Ishte sa e papritur aq edhe.”, Bajram Begaj rrëfen si e...

0
Kandidati për president, Bajram Begaj, ka rrëfyer se si e mori lajmin për të qenë President.Bajram Begaj: Ishte sa e papritur aq edhe e madhe...

E pritën si hero në Tiranë, Mourinho jep lajmin e keq...

0
Ka ardhur momenti i së vërtetës. Roma do të përballet sonte me Feyenoord-in në finalen e "Conference League". Në "Arena Kombetare" të Tiranës, Mourinho...

Milani jep lajmin e hidhur për Ibrahimovic, karriera e mbyllur tashmë?!

0
Zlatan Ibrahimovic përfundon "nën thikë", nuk do të jetë në dispozicion për 7-8 muajt e ardhshëm. Për ta komunikuar këtë lajm ka menduar faqja...

Totti, legjenda e Romës jep lajmin e madh: Të etur dhe...

0
Këto janë fjalët e Francesco Tottit, të publikuara nga "Corriere dello Sport", 15 ditë para finales kundër Feyenoord-it dhe një ditë pas humbjes së...

Tyson Fury jep lajmin e keq pas fitores!

0
Angli- Tyson Fury u konfirmua mbrëmjen e djeshme si kampioni absolut i peshave të rëndë në boks pasi mposhti me nokaut pas 6 raundeve...

Kushi jep lajmin e mirë: Do të përjashtohen nga tarifa dhe...

0
Ministrja e Arsimit Evis Kushi deklaroi sot gjatë një takimi me studentë e pedagogë në Universitetin e Elbasanit, se degët e mësuesisë kanë pësuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24