Rovena Dilo tregon situatën aktuale të zemrës së saj

0
79
blank
Gjigandi

U bë kohë që në media komentohet jeta private e këngëtares së njohur shqiptare, Rovena Dilo. Ajo u përfol se ishte në një marrëdhënie dashurie me balerinin Eltion Merja por kjo gje nuk u pranua dhe as mohua nga ana e saj. Këto kohë po……

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu