Ballina Etiketimet Aktuale

Etiketim: aktuale

Ambasadori japonez nga Korça: I shqetësuar për situatën aktuale mes Rusisë...

0
Ambasadori japonez është shprehur i shqetësuar për situatën aktuale mes Rusisë dhe Ukrainës, në një komunikim për mediat nga Korça."Jam i shqetësuar për situatën...

U infektua me Covid-19, kjo është gjendja aktuale e ish-deputetit

0
Kohë më parë ish-deputeti socialist, Fatmir Toçi, njoftoi se doli pozitiv me Covid-19. Por tani, ai vetë përmes një postimi në Facebook njofton se po e...

Biba: Listat e hapura pamundësojnë koalicionet aktuale, vota e emigrantëve e...

0
Miratimi i listave të hapura do të kërkojë patjetër ndryshime në kodin zgjedhor. Nënkryetar i KQZ aktuale Denar Biba në një intervistë për Ora...

SHBA/ Protestat aktuale, rezultat i organizimit dhe tragjedive ndër vite

0
Një muaj pasi afrikano-amerikani, George Floyd vdiq në duart e policisë në Minesota, protestat kundër brutalitetit të policisë dhe për drejtësi sociale, janë përhapur...

Shkurte Fejza poezi mbi situatën aktuale

0
Shkurte Fejza: E kam dashtë një Kosovë tjetër, ku s’ka njerëz që shkelin besën. Ikona e muzikës popullore shqipe Shkurte Fejza një jetë të tërë...

FOTO/ Dëshironte t’i provonte besnikërinë të dashurës aktuale, 19-vjeçari vret me...

0
  Një 19-vjeçar nga Rusia ka rrëfyer në polici se ka goditur me thikë në zemër, ish të dashurën e tij, në mënyrë që t’i...

Oda e mjekëve të Kosovës nuk duhet të ketë frikë dhe...

0
Intervista që zhvilloi dje në emisionin «Rubikon» biznismeni i suksesshem dhe njohesi i mirë i shëndetësisë alternative, Hetem Ramadani, sikur i paska frikësuar tejmase...

Këshilli Politik/ Gjiknuri: PD kërkon të kthehet në KQZ aktuale

0
Përfaqësuesi i Partisë Socialiste në Këshillin Politik, Damian Gjiknuari pas mbledhjes së sotme, ka deklaruar se PD kërkon mandat 4-vjeçar që e kanë aktualisht...

Tre ndeshje pa gol – kështu e komenton Munishi “krizën” aktuale...

0
Trajner i Ballkanit, Ismet Munishi ka folur rreth situates aktuale në klubin e tij pas “krizës” që ka kapluar ekipin nga Suhareka, transmeton Insporti. Ballkani...

Ezo me projektin e ri ‘Shqiponja’ vjen më i fortë, tema...

0
Eshtë i ri e mjaft i talentuar e këtë herë ka sjellë një super projekt me titull "Shqiponja". Po flasim për këngëtarin EZO apo...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24