Reperi amerikan kafshohet nga gjarpri gjatë xhirimeve të klipit të ri

0
76
Gjigandi

Lil Pump ka mbetur i gjakosur nga një kafshim i gjarpërit.

Lil Pump ka përjetuar një ngjarje të rëndë ditë më parë, reperi ka mbetur i gjakosur nga një kafshim i gjarprit teksa po xhironte klipin e tij të ri, shkruan TMZ.

Amerikani ishte i ulur në shkallë skenike teksa ekipi punues ja dorëzuan gjarprin në dorë, dhe me të kapur atë vjen kafshimi nga gjarpri.

Lexo edhe:  Meta: Nevojitet komunikim me BE dhe OBSH për të dalë sa më shpejt nga situata e Covid-19

Por lëndimet ishin të vogla dhe Lil shpëtoi mirë nga ky kafshim të cilin mund ta gjeni në videon e më poshtme.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu