fbpx
24 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Amerikan

Etiketim: amerikan

Apeli i fortë i mjekut shqiptar: Hiqini dorezat, ja çfarë deklaron...

0
Mjeku i njohur Ilir Alimehmeti ka publikuar në rrjetet sociale informacionin më të fundit nga CDC, sipas të cilit Covid-19 nuk mund të transmetohet...

Bale i ofrohet klubit amerikan

0
Njëjtë si në sezonet e kaluara, e ardhmja e Gareth Bale në Real Madrid vazhdon të jetë e dyshimte. Klubi madrilen po tenton t’ia...

Analisti amerikan: Mënyra se si u shemb teatri, një turp i...

0
Analisti amerikan David Philips thotë se mënyra se si u shemb Teatri Kombëtar në Shqipëri, ishte e turpshme. Profesori Phillips i Universitetit të Kolumbias tha...

Dua Lipa dhe këngëtarë të tjerë befasojnë studentët amerikan gjatë ceremonisë...

0
Ylli muzikor performoi virtualisht përkrah Alicia Keys, Pharrell Williams dhe Jonas Brothers ndërsa studentët amerikanë shënuan fundin e studimeve. Dua Lipa ishte në mesin e...

Shtypi amerikan: Një televizion në Shqipëri urdhërohet të mbyllet se nuk...

0
Një nga stacionet më të mëdha televizive në Shqipëri, tha të Premten, se është urdhëruar të mbyllet përfundëmisht dhe të gjobitet nga autoritetet e...

​Vritet reperi i ri amerikan

0
Reperi amerikan Nick Blixky u qëllua për vdekje sot në Nju Jork, ka bërë të ditur policia lokale. 21-vjeçari Nickalus Thompson, u gjet i plagosur...

Fitoi luftën me koronavirusin, modelin amerikan e merr në qafë droga...

0
Modeli i njohur amerikan Scott Disick, është rikthyer në rehabilitim, për shkak se të përdorimit të tepërt të alkoolit dhe kokainës. Behët me dije...

Partnerja e portierit amerikan nuk u kursehet ndjekësve

0
Modelja bukuroshe, Nora Segura vazhdon të sjellë pak kënaqësi për 300.000 ndjekësit e saj në Instagram gjatë kësaj periudhe të vështirë, teksa nuk i ka kursyer fotot e...

A rrezikoni nga zemra nëse nuk hani mëngjes? Studimi amerikan zbulon...

0
Një studim amerikan ka zbuluar se njerëzit që nuk hanë mëngjes janë më të rrezikuar nga sëmundjet e zemrës. Studimi në fjalë është publikuar në...

Shkarkohet sekretari amerikan i Marinës

0
Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Mark Esper, shkarkoi nga detyra shefin e Marinës amerikane, Richard Spencer, për shkak të një rasti disiplinor, që përfshin pjesëtarin...