Renato Mekolli e pranon publikisht: Kam dikë në krah, ja kur do e bëj publike lidhjen

0
89
Gjigandi

Kuzhinieri i njohur, Renato Mekolli, ishte i ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soirée” me Jonida Shehun në “Top Channel” për të folur rreth sezonit të ri të “Hell’s Kitchen”. Gjatë mbrëmjes ai ka ndarë të rejat rreth programit dhe komentet që ka patur për të, si dhe ka treguar nëse është kaq arrogant dhe i rreptë edhe në jetën e përditshme.

Gjatë intervistës me Jonida Shehun, ai ka pohuar gjithashtu që është në një lidhje dhe që shumë shpejt do e bëj publike.

“Deri kur do e mbash të fshehur?”, e ka pyetur Jonida.

Lexo edhe:  Gazetarja e njohur e pranon publikisht: Majk ka qenë i ftuari më i bezdisshëm

“Deri kur të bëjmë intervistën tjetër, por që do vonohet”, u përgjigj ai.

“Sa vite do vonohet?”, e pyeti më tej moderatorja e “Soiree”.

“1 vit”, tha Renato.

Jonida Shehu e ka pyetur nëse ajo ka lidhje me kuzhinën për të mësuar ndonjë detaj më shumë nga personi që i ka vjedhur zemrën Renatos, por ky i fundit u përgjigj shkurt që “Jo, s’ka lidhje me kuzhinën”.

Nuk na ngelet gjë tjetër veçse të presim edhe një vit tjetër për të zbuluar kush është vajza në krah të Renato Mekollit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu