Reagon Tayna pasi Vinicius ia shpërndau këngën duke përdorur zemra!

0
82
blank
Gjigandi

Vetëm sa kanë nisur ta ndjekin njëri-tjetrin në “Instagram”, por tashmë Tayna dhe Vinicius kanë edhe më larg.

Pak minuta pasi talenti 19-vjeçar i Real Madridit, Vinicius Junior, përmes rrjetit social ‘Instagram’, tregoi se është duke e pëlqyer këngën më të re të këngëtares shqiptare, Tayna dhe e shpërndau atë me tetë milionë ndjekësit e tij në ‘Instagram’, ka reaguar edhe Tayna.

Publikimin e futbollistit brazilian e shpërndau edhe vetë këngëtarja kosovare në llogarinë e saj në ‘instagram’, teksa ia ka bërë ‘tag’ futbollistit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu