Publikohet ‘Hala’ nga Majk dhe Capital-T, bashkëpunim zhgënjyes!

0
133
Gjigandi

Capital-T njihet si një ndër reperët  më të edukuar të estradës, por këtë herë duket se doli jashtë vetes.

Siç duket ky i fundit u mundua t’i përshtatet Majk-ut,  i cili dallon shumë prej këtij të parit.

Kënga ‘HALA’ është projekti i tyre më i ri, por që thënë qartë kushdo që do e dëgjojë do të dëshpërohet.

Duke filluar nga teksti i cili  nuk përmban asgjë dhe flet vetëm për paratë dhe femrat, kualiteti muzikal është po aq i dobët.

Madje dyshja nuk kanë hezituar që femrës t’i drejtohen me fjalën më të ulët, duke e definuar atë si organ gjenital.

Siç duket të dy reperët kanë harruar se janë të krijuar nga një krijesë e njëjtë, femër!

Kënga ‘Hala’ ka pak minuta që është lansuar, por si bashkëpunimi i katërt mes tyre duket të jetë shumë kualitet i dobët nga këngët e kaluara.

Për më tepër dëgjojeni e vlerësojeni vetë!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu