Producentët e ftojnë brenda për të incizuar këngën, Rita shpërqendrohet duke bërë fotografi provokuese në kopsht

0
30
Gjigandi

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, po vazhdon të qëndrojë me shoqërinë e saj në një shtëpi në fermë në veri-perëndim të Londrës.

Ajo ka prej muajsh që qëndron atje, ku në izolim ka shfrytëzuar rastin që bashkë me miqtë e saj muzikantë, të kompozojnë dhe incizojnë këngë të reja për albumin e tretë të saj.

Ndërkohë, Ora qëndron pranë fansave përmes imazheve të publikuara në rrjetet sociale, duke treguar gjëra nga jeta e saj e përditshme.

Në të shumtën e rasteve nuk mungojnë edhe fotografitë provokuese, për të cilat Rita shquhet.

Disa të tilla ajo i publikoi për fansat e saj të enjten, ku u shfaq mjaft atraktive në bikini, teksa shëtiste në oborrin e gjelbëruar të fermës ku po qëndron.

Lexo edhe:  Test: Kafsha që shihni më parë mund të zbulojë diçka të re për personalitetin tuaj

Në një nga fotografitë e shkrepura nga mbrapa, këngëtarja shqiptare nuk hezitoi të vinte në pas të pasmet e saj të formësuara, me ç’rast ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve të saj.

Image

“Rita kthehu në studio, unë: Vetëm një sekondë ju lutem”, ka shkruar 29-vjeçarja me ironi në mbishkrimin e këtyre fotografive, duke treguar situatën qesharake që krijohet kur miqtë e ftojnë të futet brenda për të incizuar muzikë, dhe ajo në ndërkohë është në kopsht duke bërë fotografi të tilla. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu