fbpx
24 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bërë

Etiketim: bërë

Nga dhoma e vjetër e ditës ka bërë një vend për...

0
Rregullimi i shtëpisë mund t’jua ndryshojë jetën “The Fixer”, ka vendosur që dhomën e vjetër të errët të ditës me trapezari ta rinovojë. Puna ka zgjatur...

Duma: Jemi në pikë super kritike, problemi është nëse do të...

0
E ftuar në “Tempora”, ish-deputetja e PD-së Grima Duma u shpreh se vendi është në një krizë dhe secili duhet të marrë përgjegjësinë për...

Ka një mënyrë perfekte për t’i bërë flokët kaçurrela, pa permanent...

0
Kushdo prej nesh do që të ketë flokë të bukur, por të gjitha kemi ditë të tmerrshme kur flokët nuk na binden apo jo?...

‘Zgjedhorja’/ Vasili: Propozimet e opozitës së bashkuar janë bërë 83 ditë...

0
Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili me anë të një postimi në rrjetet sociale ka reaguar lidhur me mos arritjen e një marrëveshje të Këshillit Politik...

Dhjetë gabime në stil që burrat janë akoma duke bërë në...

0
Shekulli njëzet e një është koha e përsosur për të eksperimentuar me stilin tuaj, pasi ju lejon të kombinoni shumë trende të ndryshme të...

Rama flet për reformën zgjedhore: Do presim edhe sot pa folur,...

0
Kryeministri Edi Rama ka reaguar për herë të parë në lidhje me reformën zgjedhore, e cila dështoi të arrihej mbrëmjen e djeshme në mbledhjen...

Transformimi në trup ka bërë që ai të fitojë forcë dhe...

0
Tyson, ikona e sportit të boksit, së fundmi ka publikuar disa video nëpër rrjetet sociale, ku shihej duke stërvitur. Transformimi në trup ka bërë që...

Për 3 muaj Luana Vjollca përndiqej nga një fans, moderatorja ka...

0
Luana Vjollca është ndier e shqetësuar nga përcjellja e fansit. Është një nga vajzat më të përfolura të showbizit shqiptar me shumë ndjekës në rrjetet...

Idrizi i revoltuar: Një falënderim apo edhe një sharje nëse kemi...

0
Ish futbollisti i mirënjohur, Bashkim Idrizi, është revoltuar që Gjenerata e Republikës, nuk e ka kujdesin e duhur. Ai e ka komentuar shkrimin me...

Rregullat për t’u bërë një femër e paharrueshme

0
Ti do të mbetesh gjithmonë në mendjen e tij dhe kur mes jush nuk ka më takime, darka romantike apo zënka në mëngjes. Ke...