Po, pa operacion! Hunda e vogël mund të arrihet me këto truke të thjeshta grimi

0
16
Gjigandi

Të kesh hundën perfekte të një kukulle Barbie qenka më e lehtë se kurrë. Këtë e ka treguar modelja Jasmine Sanders, përmes një videoje, e cila ka regjistruar mijëra klikime në YouTube. Ajo tregon hap pas hapi se si e realizon makeup-in e përditshmërisë duke zbuluar truket për të pasur një hundë të vogël e të hollë, si ajo e kukullave.

Sanders tregon se sekreti qëndron te furça e vogël, e cila bën mrekulli në konturimin e hundës. Modelja zbulon edhe shumë sekrete, prandaj nëse jeni fanse e saj në Instagram dhe jeni kureshtare të mësoni si ia del të duket mahnitëse në foto, zbulojeni duke parë këtë video, e cila vazhdon të jetë virale.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu