0 C
Tirana
E enjte, 26 Nëntor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Këto

Etiketim: Këto

Pandemia e koronavirusit/ Këto janë qarqet me rritjen më të lartë...

0
Shkodra dhe Lezha rezultojnë qarqet që kanë pasur rritjen më të lartë të jetëve të humbura në raport me popullsinë përkatëse në tremujorin e...

Ndizen dritat e Vitit të Ri/ Rama: Në këto kohë festash...

0
Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që urimin e tij në ditën q ëu ndezën dritat e Pemës së Vitit të Ri ta bëjë me...

Mjeku bën paralajmërimin: Nëse vazhdojmë me këto ritme do ashpërsojmë masat

0
Situata e pandemisë dhe shtrëngimi i masave të Covid-19 ishte tema e diskutimit në Open në Top Channel. Mjeku reanimator Krenar Lilaj, foli për aktualitetin...

A e frenoi pandemia krimin në Shqipëri? Vrasje, vjedhje, drogë dhe...

0
Policia ka publikuar shifrat e kriminalitetit për 10 muajt e vitit 2020, ndërsa duhen edhe pak më shumë se një muaj, që të shënohet...

“Kurat natyrale për të trajtuar Covid-19″/ Pipero: Ndiqni këto hapa

0
Mjeku Pëllumb Pipero ka treguar disa hapa që na ndihmojnë për ta kaluar sa më lehtë Covid-19. Ajo që sugjeron mjeku janë: Ndenja për një...

Kujdes, këto janë qytetet me më së shumti të infektuar në...

0
jendja me koronavirus është e rënduar edhe në Shqipëri. Vetëm në 24 orët e fundit atje, kanë rezultuar pozitiv 532 persona dhe kanë ndërruar...

‘Situata po monitorohet’/ Manastirliu: Këto janë masa të intensitetit mesatar

0
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, është shprehur se masat e reja kufizuese, që kanë hyrë në fuqi në orën 22:00 të mbrëmjes së sotme,...

Tërmetet e orëve të fundit/ Flet sizmologu: Nuk ka vend për...

0
Në orët e para të mëngjesit të kësaj të mërkure, një tërmet i fuqishëm goditi Maqedoninë e Veriut. Lëkundjet e fuqishme me magnitutë...

Sonte hyn në fuqi karantina, Policia jep detaje kush përjashtohet nga...

0
Mbrëmjen e sotme në orën 22:00 hyn në fuqi rregullorja e re e lëvizjes me masat e reja kufizuese. Policia e Shtetit bën me...

Rama akuza opozitës: Janë të paaftë që të bëjnë këto transformime,...

0
Kryeministri Edi Rama tha sot se PS-së i duhet një mandat i tretë për shkak se alternativa që kanë qytetarët sipas tij “janë të...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS