Futbollisti i Realit shpërndan këngën e re të Taynas

0
129
Gjigandi

Ylli i Real Madridit, Vinicius Junior, përmes rrjetit social Instagram ka treguar se është duke e pëlqyer këngën më të re të këngëtares shqiptare, Tayna.

“Sicko” titullohet kënga e re e Taynas të cilën e ndau Juniori me tetë milionë ndjekësit e tij në Instagram.

Lexo edhe:  Emily Ratajkowski shfaqet si bionde

Publikimin e futbollistit brazilian e shpërndau edhe vetë këngëtarja kosovare.

“Sicko” u publikua javën e shkuar dhe deri tash ka arritur në gati 6 milionë klikime.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu