Për Halloween vishet si JLO dhe tregon të brendshmet

0
61
Gjigandi

Muajin e kaluar Jennifer Lopez ka mbyllur shfaqjen e Versace në rikrijimin e fustanit të gjelbërt ikonik që e kishte veshur në Grammy Awards 20 vite më parë.

Por të premten, Lisa Rinna kishte vendosur të vishej njësoj si JLo për festën e Halloëeenit në Beverly Hills.

Ylli i Real Houseëives Of Beverly Hills, 56 vjeqare e tregoj kostumin e saj në mediat sociale javë më parë./BS

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu