18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Brendshmet

Etiketim: brendshmet

Malumës ia hedhin të brendshmet në skenë në një nga koncertet e fundit në Madrid

Malumës ia hedhin të brendshmet në skenë në një nga koncertet...

0
Juan Luis Londono Arias, i njohur me emrin artistik Maluma, po vazhdon të jetë një nga yjet latin më të komentuar të momentit.Ai prej...

Fustani transparent i zbulon të brendshmet Emily Ratajkowskit

0
Emily ka provokuar shumë me postimin e fundit. Emily Ratajkowski është një përdoruese e rregullt e rrjetit social Instagram, modelja po bën bujë me foton...

Veshja e tejdukshme ia zbulon të brendshmet Rinës

0
Veshja i ka zbuluar shumë reperes. Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, kohët e fundit është komentuar shumë lidhur me ndryshimin drastik për sa i...

Të brendshmet rrjetë i zbulojnë shumë Irinës

0
Irina Shayk para pak kohësh ka realizuar një fotosesion për t’i reklamuar të brendshmet. Ajo pozoi për brendin “Intimissimi”, ku u shfaq e veshur me...

Të brendshmet rrjetë i zbulojnë më shumë Irinës

0
Irina Shayk para pak kohësh ka realizuar një fotosesion për t’i reklamuar të brendshmet. Ajo pozoi për brendin “Intimissimi”, ku u shfaq e veshur me...

Ana ngacmon imagjinatën me të brendshmet rrjetë, zbulon pothuajse gjithçka

0
Ana ka treguar gjithçka. Ana Cheri njihet për pozat e saj provokuese, mirëpo së fundmi është shfaqur më seksi se kurrë më parë. Në llogarinë e...

Franceska Jaçe zbulon të brendshmet në veshjen transparente

0
Françeska Jaçe është një emër mjaft i komentuar në shoubiz. Publiku ka dëgjuar emrin e Françeskës fillimisht në edicionet e ‘Big Brother Albania’, dhe nga...

Rina ul pantallonat, provokon duke treguar të brendshmet

0
Rina Balaj ndau me ndjekësit një imazh tërheqës. Rina Balaj iu rikthye pozave atraktive në rrjete sociale, duke u shfaqur joshëse në bikini. Në fotografinë e...

Kejvina zbërthen pantallonat për të treguar të brendshmet

0
Kejvina provokoi sërish ndjekësit. Kejvina Kthella po vazhdon të ndajë me ndjekësit imazhe të reja në rrjete sociale, me të cilat merr vëmendjen e ndjekësve. Modelja,...

E dini pse të brendshmet prej dantelle janë zgjedhja më e...

0
Askush nuk mund të mohojë se të brendshmet prej dantelle janë të bukura dhe tërheqëse dhe në përgjithësi, vajzat ndihen rehat kur i veshin....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS