Pas Xhensilës, tani Bes Kallaku vjen me këngë të re

0
14
Gjigandi

Bes Kallaku ka lansuar bashkëpunimin e ri.

Javën e kaluar Xhensila Myrtezaj publikoi këngën “Paris” e cila u prit mjaft mirë nga publiku, tani ishte radha e bashkëshortit të vij me ndonjë risi.

Para disa minutave Bes Kallaku ka lansuar këngën e tij më të re për të cilën kishte bashkëpunuar me Imbro Manaj, kënga titullohet ‘Ça mke bo’ dhe është e kompletuar edhe nga ana vizuale.

Projekti është ritmik dhe ka një tekst të veçantë mbetet të shihet nëse Besi apo Xhensila do arrijë suksesin më të madh me projektin e fundit.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu