Pas pushimit, Rita Ora shkon në punë me këtë veshje interesante

0
26

Këngëtarja e njohur shqiptare me fame botërore Rita Ora, padyshim se është një yll që po shkëlqen në të gjithë botën.

Me këngët e saj ajo ka arritur të zë vend nëpër top listat botërore.

Duke qenë një yll me muzikën që bën, Rita gëzon edhe një vëmendje të madhe mediatike si dhe të publikut që e ndjek nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi ku shihet e veshur me një veshje interesante duke lajmëruar publikun se sot po rifillon punën pas një pushimi 2 ditorë.

“A s’dukem e lumtur”, ka pyetur Rita fansat teksa po vazhdon të punoj për projektet e radhës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu