Gjigandi
Ballina VIP Nuancat rozë në fytyrë gjithmonë janë atraktive

Nuancat rozë në fytyrë gjithmonë janë atraktive

0
13

Grimi i skuqur është zgjidhje e përshtatshme për raste të ndryshme dhe kombinime të shumta të veshjeve

Artistja e kozmetikës Pallavy Simons këshillon që para fillimit të grimit të qitet baza, e cila mundëson qëndrim më të gjatë të grimit në fytyrë dhe mbron nga djersitja, kushtet e motit.

Radhitja e ngjyrave është e rëndësishme dhe e domosdoshme.

Sytë përfundoni me pudër ngjyrë trëndafili apo me hijesim, pastaj me laps rregulloni faqet dhe hundën.

Në fund qitni buzëkuq në nuancë të ngjashme.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu