fbpx
13 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Roze

Etiketim: roze

Buzë të buta dhe ngjyrë rozë: Truk krejtësisht natyral!

0
Buzët e buta dhe me ngjyrë rozë janë diçka që shumë femra aspirojnë, pasi që e përmirësojnë bukurinë e fytyrës Por, për shkak të motit...

Pyetjes nëse është i lidhur apo i ndarë nga Keisi, STRESI...

0
Stresi dhe Keisi janë një nga çiftet më të njohur të showbiz-it shqiptar, të cilët disa muaj më parë u tha se ishin ndarë....

Arbenita Ismajli fotografohet në të brendshme rozë

0
Arbenita Ismajli është nga personazhet më të komentuara të mediave rozë. Arbenita Ismajli është modele mjaft e kërkuar në tregun ndërkombëtar, ajo çaste më parë...

Nuancat rozë në fytyrë gjithmonë janë atraktive

0
Grimi i skuqur është zgjidhje e përshtatshme për raste të ndryshme dhe kombinime të shumta të veshjeve Artistja e kozmetikës Pallavy Simons këshillon që para...

“Tetori rozë”, Ermonela Jaho: Nëse nuk duam njëri-tjetrin do zhdukemi si...

0
Një koncert bamirësie në ndihmë të vajzave dhe grave të prekura nga kanceri i gjirit riktheu Ermonela Jahon në skenën shqiptare. Sopranoja me famë...

Nje tren i teri ne ngjyre roze si ky nuk keni...

0
Roza, është ngjyra e preferuar e cdo vajze. Ajo nis që në vogëlsi kur zgjedhim vetëm ngjyrën rozë në veshje, në...