Nga Kalifornia, Kejvina provokon me pozat në reçipeta

0
27
blank
Gjigandi

Periudhën e pandemisë, Kejvina Kthella po e kalon në Kaliforni, ku edhe po ndjek një kurs për aktrim.

Modelja nuk i ka harruar fotografitë joshëse as atje, madje është bërë shumë aktive duke realizuar shumë të tilla.

Në imazhet e fundit, bukuroshja u shfaq me një palë xhinse, reçipeta të zeza si dhe me xhaketë ngjyrë portokalli.

Disa prej këtyre fotografive, ajo i realizoi në krevat, teksa në plan të parë vuri linjat perfekte trupore.

Për ndryshe, Kejvina u bë emër i njohur për publikun nga pjesëmarrja si velinë në emisionin e Ermal Mamaqit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu