Në cilin program televiziv do ta shohim së shpejti Klaudia Pepën?

0
80
blank
Gjigandi

Klaudia Pepa është një nga figurat më të dashura shqiptare, kjo dhe për shkak të suksesit të korrur jashtë vendit tonë. E angazhuar në projekte të ndryshme ne Itali, Klaudia ka bërë të ditur me anë të një postimi në ‘Instagram’ se shumë shpejt do të jetë pjesë e një programi të ri televiziv.

“Muaji nëntor është muaji i zjarrit për mua, së shpejti do ju tregoj se në cilin program televiziv do më shihni”, ka shkruar Pepa krah fotos ku shfaqet e veshur ne ngjyrë gold pas disa flakëve.

Me siguri balerina shqiptare do të jetë pjesë e një porduksioni italian, emrin e të cilit ka vendosur ta lërë edhe për disa kohë surprizë për të gjithë ndjekësit e saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu