9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Program

Etiketim: program

Universiteti Bujqësor i Tiranës çel program master për studentët afganë

0
Universiteti Bujqësor i Tiranës nënshkroi sot një marrëveshje me Universitetin Shtetëror të Michiganit për të bashkëpunuar në kërkime shkencore dhe rritjen e cilësisë së...

Keni nevojë të bini në peshë? Një program detoksifikues për 24...

0
Çdo moment i vitit mund të jetë i duhuri për të zbatuar një program detox i cili ndihmon për të detoksifikuar trupin, për të...

36-vjeçari vjen për herë të dytë në program, i bën surprizë...

0
Për Julianin është hera e dytë që vjen në rubrikën “Ka një mesazh për ty”, në Tv Klan. Hera e parë ishte në 1...

Sony ka lançuar një program të dobishëm me të cilin përdoruesit...

0
Gati 180 mijë dollarë janë paguar për gjuetarët deri më tani. Kompania po fton komunitetin e kërkimit të sigurisë të testojë si rrjetin PlayStation 4...

San Francisko, një program që ndihmon restorantet dhe njerëzit në nevojë

0
Kur pandemia e koronavirusit goditi vendin, miliona qytetarë të moshuar, njerëz me aftësi të kufizuara dhe të tjerë u shkëputën nga burimet e tyre...

Twitter me program të ri verifikimi, tregon kodet e reja

0
Karakteristikat e paarritura nuk janë akoma të disponueshme për publikun, por janë të pranishme në aplikacionin e Twitter. Kompania ndaloi sistemin e saj të verifikimit...

Bardhi: Nga trajnerët kemi një program për stërvitje

0
Enis Bardhi mbetet në Valenci të Spanjës, në pritje të dilemës se a do të vazhdojë sezoni në La Liga. Bardhi për mediat spanjolle...

E bija e akuzon gjithmonë; Gent Zenelaj rregullon gabimin ‘live’ në...

0
E vogla e shtëpisë në familjen Zenelaj, duket se ka një ankesë për babain e saj të famshëm, dhe nuk ka nguruar aspak t’ja...

Këngëtarja shqiptare vendos ‘të martohet’ në një program televiziv

0
Anxhela Peristeri ka qenë shpeshherë në qendër së mediave rozë për shkak të spekulimeve të ndryshme lidhur me jetën e saj private. E ftuar...

Në cilin program televiziv do ta shohim së shpejti Klaudia Pepën?

0
Klaudia Pepa është një nga figurat më të dashura shqiptare, kjo dhe për shkak të suksesit të korrur jashtë vendit tonë. E angazhuar në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS