Ndizet gara për yllin e Zonjës, e duan edhe dy klube të Premier League

0
39
Gjigandi

Sulmuesi i Juventus-it, Gonzalo Higuain, mund të kthehet në Angli.

Argjentinasi pati një aventurë të shkurtër sezonin e kaluar te Chelsea para se të ndiqte trajnerin Sarri tek Juventus në përfundim të huazimit.

Sipas Tuttosport, Gonzalo mund të largohet përsëri nga Torino këtë verë.

Lexo edhe:  Edi Rama është "shefi i madh”, mesazhet e koduara të ish-ministrit, nxjerr foton në gjyq - Lajmi i Fundit - Lajme

Për të janë interesuar River Plate dhe DC United, por edhe dy klube të Premier League.

Wolves dhe Newcastle, gjithmonë sipas Tuttosport, duket se janë vënë në lëvizje për sulmuesin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu