fbpx
21 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Yllin

Etiketim: yllin

Manchester United shet yllin, kërkon 145 milionë euro nga PSG

0
Manchester United po përgatitet të shesë Paul Pogba-në këtë verë. Daily Star ka shkruar se Djajtë e Kuq do të informojnë PSG-në që të bëjë...

Chelsea do yllin e Bundesligës, Lampard parakalon Liverpoolin

0
Timo Werner është një nga emrat më të nxehtë të merkatos së verës. Gjermani ka bërë mjaft mirë në Bundesligë dhe dëshiron të largohet...

Bombë: Milan transferon yllin e Realit, nuk është Jovic

0
Pas transferimit të Theo Hernandez, Milani dëshiron një tjetër lojtarë nga Real Madrid. Siç raporton Tuttosport, Rosonerët këtë rradhë dëshirojnë transferimin e Martin Odegaard. Norvegjezi u...

Real Madrid, Zidane refuzon yllin e Premier League

0
Ylli i Chelsea-t, Willian, është refuzuar nga trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane. Kontrata e brazilianit me londinezët skadon muajin e ardhshëm dhe për të...

Cavani zgjedh Inter-in, Atletico Madrid bën gati 60 mln euro për...

0
Duvan Zapata ka ndihmuar Atalanta-n që të bëhet e madhe në dy sezonet e fundit falë forcës fizike dhe nuhatjes së tij për golin. Megjithatë,...

E BUJSHME: Milani ëndërron të kthehet në elitën e Evropës duke...

0
AC Milan po ëndërron një veprim për yllin e Paris Saint-Germain, Neymar, sipas një raporti sensacional nga revista spanjolle Don Balon. Raporti pretendon se lojtari...

Ndizet gara për yllin e Zonjës, e duan edhe dy klube...

0
Sulmuesi i Juventus-it, Gonzalo Higuain, mund të kthehet në Angli. Argjentinasi pati një aventurë të shkurtër sezonin e kaluar te Chelsea para se të ndiqte...

Fenerbahçe interesohet për yllin e kombëtares së Kosovës

0
Mbrojtësi i djathtë i Kosovës, Florent Hadërgjonaj mund të mbetet në Turqi, por te një skuadër dukshëm më e madhe. Hadërgjonaj aktualisht është i huazuar...

Milani nuk llogaritë në yllin e skuadrës

0
Milani është duke e lënë ende në pritje Alessio Romagnolin për marrëveshjen e re në “San Siro”, pasi për momentin nuk e ka prioritet...

Gazeta gjermane jep lajmin e keq për yllin e Kosovës

0
Kriza që ka shkaktuar koronavirusi nuk ka pasur sesi të i prekë edhe klubet e futbollit, madje edhe ato që kanë buxhet bukur të...