fbpx
21 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Klube

Etiketim: klube

Dy klube të interesuara për sulmuesin e Chelsat

0
Pedro vazhdon të mbetet një nga objektivët e mëdha të Romës për sezonin e ardhshëm. 32-vjeçari ka shprehur dëshirën për t’u larguar nga Chelsea...

Pas 1 qershorit do hapet gjithçka, vetëm urbanët jo. S’ka dasma...

0
Ministria e Shëndetësisë bëri publike fazën e dytë të rihapjes së vendit, ku theksoi se nga 1 qershori do të hapen çerdhet, kopshtet dhe...

Muriqi flet për të ardhmen, pasi e duan shumë klube evropiane

0
Sulmuesi Vedat Muriqi ka këmbëngulur se e ardhmja e vet është në duart e Fenerbahces, duke thënë se së pari vjen dëshira e klubit...

Dy klube italiane vihen pas një sulmuesi të ri shqiptar

0
Futbolli zviceran vazhdon të nxjerrë në pah talente të shumtë shqiptarë, të cilët kanë tërhequr vëmendjen e klubeve të njohura jo vetëm në këtë...

Ndizet gara për yllin e Zonjës, e duan edhe dy klube...

0
Sulmuesi i Juventus-it, Gonzalo Higuain, mund të kthehet në Angli. Argjentinasi pati një aventurë të shkurtër sezonin e kaluar te Chelsea para se të ndiqte...

Dhjetë klube angleze mund të falimentojnë brenda disa javësh

0
Dhjetë klube në Ligën e Parë dhe Ligën e Dytë të Anglisë kanë nevojë për ndihmë urgjente dhe të konsiderueshme nga shteti, përndryshe do...

Isco i gatshëm të largohet nga Real Madridi – spanjolli kërkohet...

0
Isco Alarcon dëshiron të largohet nga Real Madridi me të përfunduar ky edicion. Mesfushori spanjoll nuk ka hapësirë të mjaftueshme te Los Blancos, andaj po...

Finalja e madhe me katër klube në Stamboll

0
Liga e Kampionëve pritet të kthehet nga 8 gushti në një format ‘express’ në mënyrë që të përfundojë garën sa më shpejtë pas pezullimit nga pandemia coronavirus. Një grup...

Tre klube të mëdha bëhen bashkë për të organizuar Kupën

0
Tre klube të mëdha bëhen bashkë për të organizuar Kupën e Solidaritetit, në vitin 2021. Real Madrid e ka njoftuar zyrtarisht diçka të tillë,...

3 klube “big” duan Milinkovic-Savic, Tare i ofron kontratë të re!

0
Çdo vit kur afron sesioni i merkatos verore, presidentin e Lazios Claudio Lotito dhe drejtorin sportiv Igli Tare i kap stresi dhe ankthi për...