fbpx
26 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Ndizet

Etiketim: ndizet

Ndizet gara për yllin e Zonjës, e duan edhe dy klube...

0
Sulmuesi i Juventus-it, Gonzalo Higuain, mund të kthehet në Angli. Argjentinasi pati një aventurë të shkurtër sezonin e kaluar te Chelsea para se të ndiqte...

Ndizet gara për Pochettino-n

0
Ish-trajneri i Tottenham, Mauricio Pochettino, është kontaktuar nga Marseille. Sipas Tuttomercatoweb, gjigantët e Ligue 1 kanë dashur të kuptojnë nëse argjentinasi do të ishte i...

Demi Rose ul pantallonat dhe të brendshmet para pasqyrës, ‘ndizet’ rrjeti

0
Demi Rose ka provokuar keq me veprimin e fundit. Demi Rose ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, edhe kësaj radhe gjeti një mënyrë...