Ballina Etiketimet Premier

Etiketim: Premier

Milan, Inter dhe tani. klubi i Premier League. Hapet ‘ankandi’ për...

0
Sipas gazetarit italian Gianluigi Longari, Newcastle United, skuadra e Premier League, ka hyrë në garë për të nënshkruar me mesfushorin shqiptar Kristjan Asllani, pjesë...

Ylli i Premier League fotografohet në shtrat me një bjonde, dy...

0
Andy Carroll është fotografuar në shtrat me një bjonde të rastësishme vetëm dy javë para dasmës së tij me yllin televiziv Billi Mucklow. Ish-sulmuesi i...

Mancester City në ekstazë pasi u shpall kampion i Premier Ligës....

0
ANGLI- Manchester City triumfoi 2-3 me përmbysje ndaj Aston Villas në "Etihad Stadium", një një sfidë emocionuese dhe të pazakontë,duke fituar titullit e tetë...

Thomas Strakosha në Premier League, gati marrëveshja me këtë klub

0
Me një postim në Twitter, eksperti i njohur i tregut të transferimeve në futboll, Gianluca Di Marzio, sapo ka zbuluar të ardhmen e Thomas...
Eiza Gonzalez befason me ndryshimin, bëhet bionde për premierën e “The Ambulance”

Eiza Gonzalez befason me ndryshimin, bëhet bionde për premierën e “The...

0
Eiza Gonzalez tregoi një pamje të re të guximshme teksa mbërriti në premierën e "The Ambulance" në Londër, teksa mezi njihen me flokë bionde.Aktorja...
Netflix konfirmon datën e premierës së sezonit të gjashtë të “Peaky Blinders”

Netflix konfirmon datën e premierës së sezonit të gjashtë të “Peaky...

0
Me sezonin e gjashtë dhe të fundit të dramë së gangsterëve "Peaky Blinders" që aktualisht po shijon një shfaqje të fortë në Mbretërinë e...

Vardy thyen rekord në Premier League, futbollisti më i vjetër që...

0
Sulmuesi i Leicester City, Jamie Vardy është bërë futbollisti më i vjetër në Angli që fiton ”Këpucën e Artë”. Ai mori sot çmimin pasi mbylli...

Pesë yjet e Ligës Premier që pritet të ndërrojnë skuadër këtë...

0
Afati kalimtar i kësaj vere pritet të jetë i nxehtë në Ligën Premier, pasi shumë klube pritet të ndryshojnë fytyrë, ndërsa lojtarët të ndërrojnë...

Barça kishte në dorë yllin e Premier League, por Abidal s’pranoi...

0
Drejtori sportiv i Barcelona-s, Eric Abidal, ka refuzuar ta blejë sulmuesin e Manchester United, Anthony Martial, sezonin e kaluar. Katalanasit kanë kohë që kërkojnë një...

Premier League fillon më 12 shtator

0
Sezoni i ri i garave në Premier League do të fillojë në 12 shtator, njoftoi Daily Telegrafi.  Sipas gazetës në Londër, kjo është një marrëveshje...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24