fbpx
21 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet League

Etiketim: League

Klubet e Premier League i paguajnë testet familjarëve

0
Klubet e Premier League u kanë thënë lojtarëve dhe stafit që janë rikthyer të punojnë për "Projektin Rifillimi" se ata do të financojnë të gjitha testet përkatëse...

Ndeshjet e mëdha të Premier League në fushë asnjanëse

0
Ndeshjet e mëdha të Premier Ligës angleze mund të luhen në fushë asnjanëse për të shmangur grumbullimin e turmave dhe jashtë stadiumit. Është ky...

Premier League me një lajm të madh për tifozët

0
Pas një ndalese të detyruar dymujore, kampionatet kryesore europiane do të rifillojnë. Bundesliga ia ka kaluar të gjithëve me një muaj, duke parë se...

Real Madrid, Zidane refuzon yllin e Premier League

0
Ylli i Chelsea-t, Willian, është refuzuar nga trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane. Kontrata e brazilianit me londinezët skadon muajin e ardhshëm dhe për të...

Premier League po rikthehet

0
Drejtuesit e Premier Leagues kanë vendosur sot edhe zyrtarisht nisjen e futbollit anglez. Para pak minutash është votuar njëzëri për të filluar trajnimet e plota në të...

Formati i Champions League!?

0
Formati i Champions League!? Me pjesën më të madhe të kampionateve që po rifillojnë pas ndërprerjes si pasojë e pandemisë, UEFA tashmë është e fokusuar...

Ndizet gara për yllin e Zonjës, e duan edhe dy klube...

0
Sulmuesi i Juventus-it, Gonzalo Higuain, mund të kthehet në Angli. Argjentinasi pati një aventurë të shkurtër sezonin e kaluar te Chelsea para se të ndiqte...

Carlo Ancelotti: Premier League është më e këndshme se Serie A

0
Carlo Ancelotti ka pohuar se Anglia është “më e këndshme” dhe ka “më pak presion” sesa Italia. Ancelotti përfundoi pothuajse një dekadë larg nga Premier...

Premier League i drejtohet me një kërkesë qeverisë angleze

0
Premier League ka vendosur që të bëjë një kërkesë ndaj qeverisë angleze, ku kërkon që duke nisur nga java e ardhshme, klubet të rinisin...

Inter, pasardhësi i Lautaro-s mund të vijë nga Premier League

0
Inter është gati të bëjë një ofertë për sulmuesin e Manchester City-t, Sergio Aguero. Eksperti italian i merkatos, Alfredo Pedulla, ka shkruar se zikaltrit do...