fbpx
26 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Gara

Etiketim: gara

Ndizet gara për yllin e Zonjës, e duan edhe dy klube...

0
Sulmuesi i Juventus-it, Gonzalo Higuain, mund të kthehet në Angli. Argjentinasi pati një aventurë të shkurtër sezonin e kaluar te Chelsea para se të ndiqte...

Lorenzo: Rossi mund të fitojë akoma gara të Moto GP

0
Jorge Lorenzo ka akoma besim te Valentino Rossi. Ikona e Moto GP, Rossi, po afrohet me fundin e karrierës së tij, derisa së fundmi ka...

Ndizet gara për Pochettino-n

0
Ish-trajneri i Tottenham, Mauricio Pochettino, është kontaktuar nga Marseille. Sipas Tuttomercatoweb, gjigantët e Ligue 1 kanë dashur të kuptojnë nëse argjentinasi do të ishte i...

Klubi anglez tërhiqet nga gara për Coutinhon!

0
E ardhmja e Philippe Coutinhos është e paqartë. Bayern Munchen nuk ka ndërmend të paguajë 120 milionë euro për kartonin e tij, madje as...

Gara e madhe në Serbi, fol Latif për lezet, pse po...

0
Mendësia e Serbisë dihet dhe asnjëherë nuk pritet mirë nga ta, kështu që sigurisht do të mundohen që mos ta lejojnë kombëtaren e Kosovës,...

HINA: Gara e Francës dhe Gjermanisë për udhëheqjen e NATO-s

0
Franca dhe Gjermania garuan për udhëheqjen evropiane në NATO të mërkurën në Bruksel, gjatë takimit të parë të ministrave të jashtëm të Aleancës, pasi...

Gruaja dhe vajza “harrojnë” Michael Schumacher, fotografohen në gara me kuaj

0
Vajza 22-vjeçare e Michael Schumacher, së bashku me nënën e saj kanë zgjedhur kalërimin, si sporti që preferojnë të ushtrojnë së fundmi. Gina-Maria Schumacher, së...

Edhe një kandidat tërhiqet nga gara për president të Amerikës

0
Beto O’Rourke ka braktisur garën për president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, të premten, pas një fushate zhgënjyese. Ai e bëri njoftimin në Twitter...

Ende pa nisur gara; zgjidhet fituesi i Festivalit të fundvitit në...

0
Ditën e djeshme mësuam listën e plotë të artistëve pjesëmarrës në Festivalin e Këngës në RTSH, ndërsa vetëm pak orë pas shpalljes së kësaj...

U skualifikua nga gara per kryeprokuror, Alushaj në Administrative: ‘KLP ka...

0
Gjykata Administrative e Apelit ka rrëzuar padinë e prokurorit Lulzim Alushaj, i cili u skualifikua nga gara për Kryeprokuror nga Këshilli...