Gara për kreun e PD-së, ja qytetet ku do të jenë Sali Berisha dhe Ibsen Elezi

0
9
Gjigandi

Sali Berisha dhe Ibsen Elezi, rivalët në garën për kreun e ri të Partisë Demokratike vijojnë turin e takimeve me elektoratin.

Këtë të hënë, ish kryeministri do të jetë në orën 17.30 në takimin me qytetarët në Kukës.

Ndërkohë kandidati tjetër, Ibsen Elezi sot do të zhvillojë takime me me anëtarë dhe simpatizantë të PD në degët e qarkut Berat si dhe në Lushnjë, Divjakë.

Zgjedhjet për kreun e ri të PD do të mbahen më 22 maj 2022.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu