24.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Berisha

Etiketim: Berisha

“Një akt i shëmtuar dhe i turpshëm”, Berisha reagon për akuzat...

0
Kreu i PD Sali Berisha ka reaguar pasi Autoriteti i Dosjeve ka bërë publike një dosje ku thuhet se një politikan i rangut të...

Berisha për hapjen e negociatave: Progresi i Shqipërisë në rrugën me...

0
Kreu i PD, Sali Berisha ka reaguar në lidhje me hapjen e negociatave me Bashkimin Evropian. Përmes një postimi në rrjete sociale, Berisha ka fajësuar...

‘Një gotë verë a e pi?/ Truproja i nxjerr ‘SEKRETIN’ Berishës:...

0
Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha njihet për kujdesin që bën për fizikun e tij dhe rregullin e tij “të artë” për të mbajtur...

Berisha: Amnistia fiskale favorizon njerëzit që merren me trafiqe kriminale, qeveria...

0
Kreu i PD, Sali Berisha në një takim të përjavshëm me gazetarët ka hedhur sërish një sërë akuzash për qeverinë. Berisha tha se në këtë...

Berisha nga Kuvendi: SPAK të hetojë sarajet e Ramës dhe pallatin...

0
I ashpër ka qenë reagimi i kreut të PD, Sali Berisha në Kuvend. Berisha i ka bërë thirrje SPAK që të hetojë pasuritë e familjes...

Asnjë ditë pushim për demokratët, Berisha bën lëvizjen e radhës

0
Nuk ka pushime për demokratët. Pesë ditë pas protestës, Sali Berisha ka bërë një tjetër lëvizje. Kryetari i Partisë Demokratike do të mbledhë këtë të...

Nuk ka më ‘Shqipëria po ndryshon’/ Berisha ‘ngre në këmbë’ shqiptarët...

0
Protesta e 7 korrikut përpos fletëpalosjeve dhe pankartave do të ketë edhe një ‘Himn’, ky i realizuar nga këngëtarët Renis Gjoka dhe Big Basta. Me...

Një ditë para protestës, ‘kërcënon’ Berisha: Policët mos të ndalojnë qytetarët,...

0
Kreu i PD, Sali Berisha ka marrë pjesë në promovimin e librit “Shqipëria në Rrezik”. Në një deklaratë për mediat, Berisha tha se protesta e...

Hidhen pas mëritë e vjetra/ Berisha i del në mbrojtje Salianjit:...

0
Kreu i PD, Sali Berisha ka reaguar në lidhje me seancën gjyqësore ndaj deputetit të PD-së Ervin Salianji në lidhje me skandalin “Babale”, ku...

Rama-Berisha konferencë të ‘përbashkët’, kreu i PD: Kryeministri ka shpallur “Sali...

0
Kryetari i PD, Sali Berisha në takimin e përjavshëm me gazetarët ka komentuar faktin që kryeministri Edi Rama ka lajmëruar konferencë për mediat në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS