14.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Jen

Etiketim: jen

Zgjdhjet për krytarët e rinj të degëve të PS, Rama: S’duhet...

0
Në Partinë Socialiste ditën e sotme (16 maj) ka  nisur procesi për zgjedhjet e kryetarëve të degëve.Hapja e procesit ka nisur nga Qarku i...

Gara për kreun e PD-së, ja qytetet ku do të jenë...

0
Sali Berisha dhe Ibsen Elezi, rivalët në garën për kreun e ri të Partisë Demokratike vijojnë turin e takimeve me elektoratin.Këtë të hënë, ish...

​Ministri Peci: Politikat e MBPZhR-së do të jenë në dispozicion të...

0
Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, ka vizituar një fermerë në komunën e Prishtinës, ku është njohur nga afër me ecurinë...

​Ja cilat rrugë do të jenë të mbyllura të hënën në...

0
​Ja cilat rrugë do të jenë të mbyllura të hënën në kryeqytet:Komuna e Prishtinës ka bërë të ditur të hënën, më 9 maj, do...

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme, këto do të...

0
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në dy ditët e ardhshme do të mbajë mot me diell dhe me vranësira të shpërndara.Sipas njoftimit...

Ndryshon moti për Fitër Bajram, këto do të jenë temperaturat

0
Prishtina Weather ka njoftuar se në fundjavë do të ketë ndryshim të temperaturave.Kështu këto ditë pritet që të ketë reshje shiu dhe bubullima.Mot më...

A do të jenë robotët një kërcënim për mijëra muratorë?

0
Një punëtor i ri ka disa muaj që punon në kantierin e terminalit të ri të aeroportit të San Franciskos: quhet "Canvas" dhe është...

Ndryshon moti nga fundjava, këto do të jenë temperaturat

0
"Prishtina Weather" ka njoftuar se në vikend do të ketë ndryshim të motit.Sipas njoftimit këto ditë pritet që në Kosovë të ketë reshje shiu...

Zëvendësohen ditët e janarit: Të gjitha të shtunat e prillit do...

0
Gjatë gjithë muajit prill 2022, arsimi parauniversitar do të zhvillojë mësim edhe ditëve të shtuna.Vendimi është bërë me dije nga Drejtoria e Përgjithshme e...

Zbardhet dinamika e atentatit në Elbasan/ Dyshimet se ku mund të...

0
Panorama.al ka zbardhur dinamikën si ka ndodhur atentati në Elbasan, ku dyshohet se i plagosur ka mbetur Talo Çela, një nga  personat më të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS