23.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Pd

Etiketim: pd

PD ‘sulmon’ ndryshimet në Policinë e Shtetit: Nallbati i papranueshëm

0
Partia Demokratike ka reaguar në lidhje me lëvizjet në Policisë e shtetit, ku Neritan Nallbati u emërua si drejtori i Policisë Kriminale. Në një deklaratë...

Denoncimi i PD: Qeveria do të iu japë pyjet oligarkëve

0
Ish-deputetja e PD Fatbardha Kadiu përmes një deklarate nga selia blu, ka denoncuar se qeveria po përgatit draftin që do të lejojë ndërtimin e...

Skandali me tenderin e rrugës Fier-Vlorë, PD: Dy milionë më shumë...

0
Partia Demokratike ka reaguar këtë të martë në lidhje me tenderin e ARRSH për rrugën Fier-Vlorë. Në një deklaratë për mediat anëtari i Kryesisë së...

Anëtari i PD vendos në pozitë zv-ministrin: Si do të jetosh...

0
Rritja e çmimeve për familjet shqiptare ka sjellë një debat të ashpër mbrëmjen e djeshme. Anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Dorian Teliti,...

Investigimi i deputetit të PD/ Ja si qëndron e vërteta e...

0
Deputeti i PD, Dashnor Sula ka investiguar ecurinë e tregut të importit të naftës në vend në 10 vitet e fundit. Përmes një postimi në...

Sot merret vendimi për mandatin e ministres Xhaçka, zbardhet mocioni i...

0
Është bërë publike, mocioni i PD për akuzat ndaj ministres së Jashtme, Olta Xhaçka. Kujtojmë se këtë të premte pritet vendimi i Kuvendit për mandatin...

Rama-Berisha konferencë të ‘përbashkët’, kreu i PD: Kryeministri ka shpallur “Sali...

0
Kryetari i PD, Sali Berisha në takimin e përjavshëm me gazetarët ka komentuar faktin që kryeministri Edi Rama ka lajmëruar konferencë për mediat në...

Akuzat e PD për tokën në bregdet, mblidhet sot Këshilli i...

0
Këshilli për Rregulloren, Mandatet dhe Imunitetin do të mblidhet këtë të enjte për të vendosur mbi ndjekjen e procedurës parlamentare për konstatimin e pavlefshmërisë...

Reforma Territoriale, ja kush janë ekspertët teknikë të propozuar nga PD...

0
Këtë të mërkurë është zhvilluar Komisioni për Reformën Territoriale, ku palët politike kanë zbuluar dhe emrat e ekspertëve që do të asistojnë punimet. Mësohet se...

Akuzat për tokën në bregdet/ Deputetët e PD-së kërkojnë heqjen e...

0
Konferenca e Kryetarëve pritet të mblidhet këtë të premte në orën 10:30. Mësohet se në këtë mbledhje do të shqyrtohet mocioni i 1/10 i deputetëve...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS