Mozzik ka një pyetje para publikimit të këngës së re

0
95
blank
Gjigandi

Mozzik sot pritet që ta lansoj këngën e re, me titull ‘Dhelpër dianke’.

Mirëpo para se ta lansoj këtë këngë ai kë një pyetje për fansat e tij.

Mozzik përmes një foto të postuar në instastory i ka pyetur fansat e tij se çka do të ndodh sot në ora 23:59.

Po ashtu Mozzik në këtë këngë do të jetë solo dhe më ndryshe se si jemi mësuar ta shohim kohëve të fundit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu