Motra e Neymar “thyen” rrjetin, heq reçipetat para aparatit

0
28
blank
Gjigandi

Motra e futbollistit Neymar është bërë mjaft e famshme falë emrit të të vëllait. Rafaella përflitet nëpër mediat e huaja për lidhjet e dashurisë që krijon me të famshmit dhe për format e saj bombastike.

24-vjeçarja është tepër aktive nëpër rrjetet sociale, ku deri më tani ka rreth 5 milion ndjekësa dhe fotot e saj marrin me mijëra like dhe komente.

Së fundmi vajza bjonde me sy bojqielli ka “thyer” rrjetin me një foto, ku ka pozuar pa reçipeta dhe ka mbuluar gjoksin e saj vetëm me flokë.

Rafaella

Rafaella i ka bllokuar komentet në këtë foto duke i ka lënë ndjekësve vetëm të drejtën ta pëlqejnë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu