fbpx
21 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Heq

Etiketim: heq

Liverpool heq dorë nga transferimi i Werner

0
Liverpool raportohet se po tërhiqet nga gara për nënshkrimin e sulmuesit të RB Leipzig, Timo Werner, i cili gjithashtu ka qenë i lidhur me...

‘Dorëzohet’ Labi, heq dorë nga dasmat: Nuk merrem më me këtë...

0
Lëvizja Vetëvendosje, ka paralajmëruar protestë nesër në Prishtinë edhe pse rastet me koronavirus ende janë të pranishme në vendin tonë. Kjo protestë vijon  në prag...

Selena Gomez heq flokët në zero, mezi njihet

0
Selena Gomez ka befasuar të gjithë me veprimin. Këngëtarja e njohur, Selena Gomez e ka bërë ndryshimin drastik në pamje. Në fotot që po qarkullojnë në...

Klopp: Nuk do t’i heq kurrë tutat

0
Të dy shpërthyes, por njëri sportiv, tjetri më i kujdesshëm për stilin e tij. Jyrgen Klop dhe Pep Guardiola janë aq të ngjashëm mes...

‘Merve’ heq dorë nga jeta luksoze në Stamboll, aktorja flet për...

0
Aktorja Aslihan Gurbuz u bë shumë e njohur në Shqipëri me rolin e “Merves” në serialin “Vrasje të vogla”, ku luante rolin e një...

Motra e Neymar “thyen” rrjetin, heq reçipetat para aparatit

0
Motra e futbollistit Neymar është bërë mjaft e famshme falë emrit të të vëllait. Rafaella përflitet nëpër mediat e huaja për lidhjet e dashurisë...

Ani kush po lobon me heq Pavarësinë e Kosovës! Gjoko, të...

0
Novak Gjokoviqi duhet t’i kërkojë falje popullit shqiptar të Kosovës për krimet që ka bërë Serbia!  Gjokoviqi sa herë që përmendet emri Kosova duhet të...

Aston Villa nuk do të heq dorë edhe aq lehtë nga...

0
Manchester United dëshiron të transferojë në këtë verë Jack Grealishin nga Aston Villa.Djajtë e Kuq ka kohë që po tentojnë të transferojnë anësorin, derisa...

Ky ekip italian nuk heq dorë nga Ibrahimovic

0
Kur në merkaton e dimrit vendosi të kthehej në Itali te Milani, në garë për të ishte dhe Bologna por Zlatan Ibrahimovic preferoi rikthimin...

Juventus dëshiron të heq dorë nga Rabiot, lojtari befason me zgjedhjen...

0
Juventus janë të vendosur të shesin kartonin e Adrien Rabiot. Mesfushori francez i Juves, Rabiot, po lidhet me një kalim të mundshëm në kampionatin anglez. Lojtari...