Foto/ “Tërbon” nxjekësit e saj/ Ish-konkurrentja e Përputhen bën namin, heq reçipetat në mes të rrugës.

0
Gjigandi

Dy ditë më parë Roma triumfoi ndaj Fejnordit në Ligën e Konferencës.

Përpos trazirave, kjo fitore ka “tërbuar” nga lumturia shumë tifozë, madje dhe ish-konkurrenten e “Përputhen”, Lindita Bimi.

Kjo e fundit ka dalë “live” në Instagram duke festuar me tifozët italianë në rrugët e Romës.

Në një video të publikuar, Bimi shfaqet “lisho” pasi ka hequr reçipetat para një numri të madh njerëzish.

Union Contact

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu